Voe jumalauta sentään Voe jumalauta sentään
nigga moment nigga moment
nätti kylppäriremontti nätti kylppäriremontti
isä, ei isä, ei
löydätkö herne kissen löydätkö herne kissen
longcat longcat
silikoni korjaa silikoni korjaa
Vanhaa kuvaa Vanhaa kuvaa
sipuliteemakkara sipuliteemakkara
Kalastusta Kalastusta
ohjevideo helikopterin varastamiseen ohjevideo helikopterin varastamiseen
alfauros alfauros
Pitkäkissa vs. Assikäktip Pitkäkissa vs. Assikäktip
öljyroppu hukku öljyroppu hukku
sano ei naisjohtajille sano ei naisjohtajille
tutkimusasema antarktiksella tutkimusasema antarktiksella
420 420
kissan ilme kissan ilme
ugala ja bugala veneretkellä ugala ja bugala veneretkellä
hyvin sujuu valupertti hyvin sujuu valupertti
elämä kuntoon 2945 elämä kuntoon 2945
Uusi ennätys Uusi ennätys
savumerkeillä savumerkeillä
Makutesti Makutesti
 550 näyttökertaa, 11 viestiä, 0.14 MB, 1 tiedosto, 06.03.2020 11:51:55
[ + 0 | ]

Australiassa saa tämän verran ruokaa tupakkiaskin hinnalla

[40389] [0.jpg] [0.14 MB] [700x519] [] []
0.jpg

koko

(11)  · 

pieni

(42)  · 

biene

(5)
06.03.2020 12:54:14 | 12:55:23
#314795 [+-] Piilota Suosittele

>>314793
Laitoin kyllä yläkanttiin. Sillä lailla laskeskelen aina kauppareissulla että pyöristän ylöspäin. Voi olla lähempänä 30€ :täkin.
Lidlistä jos käyt hakemassa niin pääsee varmasti siihen 26€.

06.03.2020 12:57:14
#314797 [+-] Piilota Suosittele

>>314795
Ite kyl heittäsin alle 30e arviot. Mut jooh. Toki noissa riippuu onko "merkki" porkkanoita esim vai jotain perus porkkanoita jotka maksaa max 1e tollanen pussi. Sama pastan kanssa. Perus pastaa saa tollase pussi johonki about 1e mut voi maksaa varmaa johonki 3-4e asti. Leipäki näyttää joltai maxsizesäästöpakkaukselta joka tuskin maksaa 2e enempää, vaikka voi toki olla isoki pussi jotain laadukkaampaa ja oikeesti maksaa 4-5e (en oo kyl koskaa tajunnu miks ostaa jotain "parempaa paahtista" ku se o shit tier leipää anyways :D).

06.03.2020 13:08:49
#314802 [+-] Piilota Suosittele

>>314795 suurin osa noista tuotteista maksaa 1-2€ suomessa. ainoa kallis on naudan jauheliha mikä maksaa on noin 4€ luokkaa. laskuissa pääsin aika lähelle tota 26€ summaa.

[ 11 viestiä | ]