Huutista 🤣 2. Huutista 🤣 2.
John Farnham - You're the Voice John Farnham - You're the Voice
Yle propagandaa taas 26. Yle propagandaa taas 26.
convoy convoy
katri kulmuni katri kulmuni
kustaa sanoo turpatukkoo... kustaa sanoo turpatukkoo...
tiskikone tiskikone
Let there be never ending light Let there be never ending light
Vittu sä oot tyhmä 🤦 Vittu sä oot tyhmä 🤦
Matti Vanhanen. Matti Vanhanen.
etsintäkuulutus etsintäkuulutus
Itä vs länsi Itä vs länsi
vaccine first vaccine first
Suomi mainittu Suomi mainittu
iiris suomelalla hyvä perse iiris suomelalla hyvä perse
Huulimeikkitutoriaali <3 Huulimeikkitutoriaali <3
Uusi LOTR Uusi LOTR
Pistät siitä poikittain Pistät siitä poikittain
Korsi, joka katkaisi kamelin selän Korsi, joka katkaisi kamelin selän
Payday Payday
Let the pee pee hit the poo Let the pee pee hit the poo
perus vihreä perus vihreä
war is hell war is hell
Näinpäs Näinpäs
 550 näyttökertaa, 11 viestiä, 0.14 MB, 1 tiedosto, 06.03.2020 11:51:55
[ + 0 | ]

Australiassa saa tämän verran ruokaa tupakkiaskin hinnalla

[40389] [0.jpg] [0.14 MB] [700x519] [] []
0.jpg

koko

(11)  · 

pieni

(42)  · 

biene

(5)
06.03.2020 12:54:14 | 12:55:23
#314795 [+-] Piilota Suosittele

>>314793
Laitoin kyllä yläkanttiin. Sillä lailla laskeskelen aina kauppareissulla että pyöristän ylöspäin. Voi olla lähempänä 30€ :täkin.
Lidlistä jos käyt hakemassa niin pääsee varmasti siihen 26€.

06.03.2020 12:57:14
#314797 [+-] Piilota Suosittele

>>314795
Ite kyl heittäsin alle 30e arviot. Mut jooh. Toki noissa riippuu onko "merkki" porkkanoita esim vai jotain perus porkkanoita jotka maksaa max 1e tollanen pussi. Sama pastan kanssa. Perus pastaa saa tollase pussi johonki about 1e mut voi maksaa varmaa johonki 3-4e asti. Leipäki näyttää joltai maxsizesäästöpakkaukselta joka tuskin maksaa 2e enempää, vaikka voi toki olla isoki pussi jotain laadukkaampaa ja oikeesti maksaa 4-5e (en oo kyl koskaa tajunnu miks ostaa jotain "parempaa paahtista" ku se o shit tier leipää anyways :D).

06.03.2020 13:08:49
#314802 [+-] Piilota Suosittele

>>314795 suurin osa noista tuotteista maksaa 1-2€ suomessa. ainoa kallis on naudan jauheliha mikä maksaa on noin 4€ luokkaa. laskuissa pääsin aika lähelle tota 26€ summaa.

[ 11 viestiä | ]