Ihmisiltä ei saa olla missään rauhassa Ihmisiltä ei saa olla missään rauhassa
Luukku 23 Luukku 23
nerf this nerf this
Hotdogit Hotdogit
Laihialainen ale Laihialainen ale
Yrjistä :D Yrjistä :D
Tievihaa Tievihaa
Jos kuitenkin Jos kuitenkin
Paita Paita
kehitys kehittyy kehitys kehittyy
Nopeasti kului vuosi Nopeasti kului vuosi
Hyvää joulua. Hyvää joulua.
muna pillu ah ah muna pillu ah ah
Oma peitto Oma peitto
Hirttovinkkejä jouluksi Hirttovinkkejä jouluksi
sirkku sirkku
Paint-joulukalenteri 15. luukku - Joulutarina VI Paint-joulukalenteri 15. luukku - Joulutarina VI
Mr_Pihvi fanipaita Mr_Pihvi fanipaita
Sprölölölööö Sprölölölööö
Ei paljon hotsita enää elää tällä planeetalla Ei paljon hotsita enää elää tällä planeetalla
Benis :D Benis :D
Bileitten jälkeen Bileitten jälkeen
Kuvaotokset #1 Kuvaotokset #1
Tuhmia tyttöjä rankaistaan Tuhmia tyttöjä rankaistaan
 410 näyttökertaa, 11 viestiä, 0.14 MB, 1 tiedosto, 06.03.2020 11:51:55
[ + 0 | ]

Australiassa saa tämän verran ruokaa tupakkiaskin hinnalla

[40389] [0.jpg] [0.14 MB] [700x519] [] []
0.jpg

koko

(11)  · 

pieni

(38)  · 

biene

(5)
06.03.2020 12:54:14 | 12:55:23
#314795 [+-] Piilota Suosittele

>>314793
Laitoin kyllä yläkanttiin. Sillä lailla laskeskelen aina kauppareissulla että pyöristän ylöspäin. Voi olla lähempänä 30€ :täkin.
Lidlistä jos käyt hakemassa niin pääsee varmasti siihen 26€.

06.03.2020 12:57:14
#314797 [+-] Piilota Suosittele

>>314795
Ite kyl heittäsin alle 30e arviot. Mut jooh. Toki noissa riippuu onko "merkki" porkkanoita esim vai jotain perus porkkanoita jotka maksaa max 1e tollanen pussi. Sama pastan kanssa. Perus pastaa saa tollase pussi johonki about 1e mut voi maksaa varmaa johonki 3-4e asti. Leipäki näyttää joltai maxsizesäästöpakkaukselta joka tuskin maksaa 2e enempää, vaikka voi toki olla isoki pussi jotain laadukkaampaa ja oikeesti maksaa 4-5e (en oo kyl koskaa tajunnu miks ostaa jotain "parempaa paahtista" ku se o shit tier leipää anyways :D).

06.03.2020 13:08:49
#314802 [+-] Piilota Suosittele

>>314795 suurin osa noista tuotteista maksaa 1-2€ suomessa. ainoa kallis on naudan jauheliha mikä maksaa on noin 4€ luokkaa. laskuissa pääsin aika lähelle tota 26€ summaa.

[ 11 viestiä | ]